Nasz Butik

        Butik Borika Design powstał w opozycji do zalewającej nas zewsząd taniej i bardzo słabej jakościowo odzieży. To butik dla klientek świadomych swoich potrzeb i potrafiących docenić niepowtarzalne projekty, wyjątkowe detale i świetne materiały. Panie, które wyznają filozofię,że lepiej kupić jedną świetną rzecz niż trzy nijakie znajdą u nas coś dla siebie.

          Producenci, których odzież sprzedajemy podchodzą odpowiedzialnie do produkcji i do ochrony środowiska. Dbają o przestrzeganie przepisów i mają odpowiednie certyfikaty jakości. Marki do butiku wybieramy z wielką starannością o to, aby każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie. Oferujemy niezwykle oryginalne projekty Elisy Cavaletti, sportowe inspiracje od DEHA, włoską elegancję od Siste's, "francja-elegancja" od Lauren Vidal czy seksowne projekty prosto z Amsterdamu - Josh V. Z Amsterdamu pochodzą też nasze rewelacyjne jesnsy: NICKJEAN. Promujemy również polskie projekty od Anataki, Cocho, Vito Vergelis, Paola Collection. Nasze butiki zdobią również przepiękne torebki i galanteria od marki BOCA. Zawsze jednak staramy się podkreślić, że priorytetem w naszym butiku jest najwyższej jakości moda włoska.

          Sklep internetowy, który prowadzimy nie odmiennie stawia na wysoką jakość produktów i ich niepowtarzalny charakter. Nie chcemy zginąć w tłumie, chcemy się wyróżnić. Nasze ubrania Wam to zapewnią! Borika Design to butik z pasją!

Wasza Borika

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Borika Design
Sklep internetowy Shoper.pl