Nasz Butik

Borika Design to przestrzeń, która powstała w odpowiedzi na coraz większą liczbę pojawiających się na rynku odzieżowym produktów, nie tylko słabej jakości pod względem materiałów i sposobu wykonania, ale także projektów, które nie zachowują odpowiednich proporcji, nie wyróżniają się na tle pozostałych, wręcz powielają znane ze sklepowych wystaw modele.

W odpowiedzi na potrzeby świadomych klientek, które od odzieży wymagają czegoś więcej, znają swoje potrzeby i potrafią docenić niepowtarzalność projektów i detal, zebraliśmy projekty pochodzące z kolekcji europejskich marek odzieżowych, których produkty szyte są z naturalnych materiałów, a sam proces produkcji odbywa się lokalnie. Wszystkie szyte ubrania posiadają stosowny certyfikat potwierdzający nie tylko ich oryginalność, ale i jakość.

Borika Design moda włoska, polska i francuska

Jesteśmy salonem odzieżowym, który na celu ma oferowanie tylko produktów o sprawdzonej jakości i niepowtarzalnym wzornictwie. Podczas wyboru kolekcji sezonowej starannie przeglądamy katalogi modowe, wybierając z nich projekty tych marek, które spełnią oczekiwania naszych klientek pod względem: realizacji panujących trendów wyznaczanych przez ikony mody, kunsztu krawieckiego i jakości wykonania ubrań.

W zależności od gustu naszych klientek, nasza oferta łączy kilka stylów charakterystycznych dla konkretnych obszarów mody. Nie brakuje w niej francuskiej elegancji od Lauren Vidal, seksownych projektów z Amsterdamu od Josh V czy idealnie dopasowanych jeansów NickJean. Sporą część naszej oferty zajmuje „la moda italiana”, czyli moda włoska. Oryginalne projekty Elisy Cavaletti, elegancja Siste's oraz aktywny, sportowy charakter DEHA, to tylko niektóre włoskie marki, których kolekcje znajdziesz w naszym sklepie.

Moda włoska w salonie Borika Design

Mówiąc Włochy nasze myśli skupiają się na kilku elementach. Jest to zdecydowanie charakterystyczna kuchnia, która opiera się na aromatycznych pomidorach, świeżych owocach morza, oliwie i aromatycznych ziołach. Kuchnia włoska to także celebracja wspólnych posiłków oraz tradycja kulinarna związana z poszczególnymi regionami tego państwa. Włochy to także mistyczny świat przeżyć, pełen zabytków, urokliwych uliczek, kościołów i brukowanych chodników. Włochy to ludzie- temperamentni, otwarci, gościnni i rodzinni. W końcu, Włochy to stolica europejskiego designu, nie tylko w modzie, ale także w dziedzinie wzornictwa użytkowego. To co wyróżnia projekty włoskie na tle pozostałych to wysoka jakość, selektywność oraz unikatowość. Rodzinne biura projektowe, bazujące na ograniczonej liczbie produkowanych egzemplarzy, które w swoich projektach wykorzystują wyłącznie materiały naturalne i trwałe. Taka jest również moda włoska, której projekty rewolucjonizują spojrzenie na odzież każdego roku podczas Tygodni mody.

Idealnie dopasowane fasony, wysoka jakość materiałów, które podkreślają szyk, elegancje i charakter, kończąc na detalach, które dodają smaku każdej stylizacji.

Wasza Borika

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl