Lauren Vidal – francuski szyk!

0

Lauren Vidal

Współczesne Francuski to kobiety świadome swojej wartości, w pełni akceptujące mankamenty urody oraz wykorzystujące posiadane walory. Ich ubiór cechuje się niezwykłą elegancją. Co ważne nigdy nie jest ona wymuszona. W końcu naturalność i prostota jest elementem najbardziej charakterystycznym dla świata francuskiej mody. Wartość ta jest niezwykle ceniona zarówno przez międzynarodowych znawców mody, jak i niezwiązanych profesjonalnie z branżą odzieżową konsumentów. Stroje znad Sekwany nieustannie uznawane są za symbol elegancji i dobrego gustu. Klasyczna prostota przełamana nutką szaleństwa, to propozycja, której nie mogą oprzeć się kobiety z całego świata. Współcześnie również Polki mają szansę korzystać z twórczego talentu francuskich projektantów.

Lauren Vidal to marka niezwykle ceniona na rynku światowej mody. Chociaż w naszym kraju jest jeszcze stosunkowo mało znana, to na forum międzynarodowym zyskała już znaczącą popularność. Ceniona w kręgach high fasion niejednokrotnie pojawiała się na łamach branżowych czasopism, z których wymienić warto chociażby francuski Vogue, magazyn Elle, Madame, L'officiel, a nawet australijski Harper's Bazaar. Już od ponad 20 lat ta niezwykła francuska marka skupia się na tym, by dostarczać swoim niezwykle wymagającym klientkom produkty charakteryzujące się oryginalnością i elegancją. Charakter oferowanych strojów jest niepowtarzalny. Tworzone są w sposób niebanalny oraz niezwykle nowatorski. Co ważne, każda z dostępnych propozycji posiada spójny, pełen szyku charakter, który stanowi delikatne nawiązanie do tradycji francuskiej mody.

Propozycje tworzone przez Lauren Vidal to doskonałe połączenie delikatnie kobiecych motywów z bardziej odważnymi, pełnymi ekspresji elementami. Forma i kolorystyka strojów niejednokrotnie inspirowana jest motywami rzeźbiarskimi. Poszczególne fragmenty kreacji tworzą bardzo lekkie i czyste wrażenie. Mimo, że stroje posiadają na tyle niebanalnych charakter, że bez najmniejszych obaw prezentowane bywają na najbardziej prestiżowych modowych wybiegach, to okazują się również wprost idealne do codziennego użytkowania. W końcu Lauren Vidal to propozycja stworzona dla współczesnych kobiet, które cenią sobie aktywne, pełne wyzwań życie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Borika Design
Sklep internetowy Shoper.pl