Zwroty i reklamacje

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru zamówienia i przyczyna reklamacji/zwrotu, data zakupu oraz wystąpienia wady, numer konta, na który mają być zwrócone pieniądze.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację lub zwracając produkt prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu lub z paragonem. Zwracany towar należy odesłać w terminie 14 dni od jego otrzymania wraz z kompletem metek, w stanie nienaruszonym, bez oznak użytkowania.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Butik Borika Design
ul. Poznańska 9/1
64-300 Nowy Tomyśl

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami oraz z paragonem. Zwrot towaru odbywa się na koszt kupującego. Zwracany towar należy odesłać wraz z kompletem metek, w stanie nienaruszonym, bez oznak użytkowania (ślady podkładu, plamy, zarysowania, zmechacenia, uszkodzenia mechaniczne itp).

Pobierz formularz zwrotu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium