Lauren Vidal – francuski szyk!

0

Lauren Vidal

Współczesne Francuski to kobiety świadome swojej wartości, w pełni akceptujące mankamenty urody oraz wykorzystujące posiadane walory. Ich ubiór cechuje się niezwykłą elegancją. Co ważne nigdy nie jest ona wymuszona. W końcu naturalność i prostota jest elementem najbardziej charakterystycznym dla świata francuskiej mody. Wartość ta jest niezwykle ceniona zarówno przez międzynarodowych znawców mody, jak i niezwiązanych profesjonalnie z branżą odzieżową konsumentów. Stroje znad Sekwany nieustannie uznawane są za symbol elegancji i dobrego gustu. Klasyczna prostota przełamana nutką szaleństwa, to propozycja, której nie mogą oprzeć się kobiety z całego świata. Współcześnie również Polki mają szansę korzystać z twórczego talentu francuskich projektantów.

Lauren Vidal to marka niezwykle ceniona na rynku światowej mody. Chociaż w naszym kraju jest jeszcze stosunkowo mało znana, to na forum międzynarodowym zyskała już znaczącą popularność. Ceniona w kręgach high fasion niejednokrotnie pojawiała się na łamach branżowych czasopism, z których wymienić warto chociażby francuski Vogue, magazyn Elle, Madame, L'officiel, a nawet australijski Harper's Bazaar. Już od ponad 20 lat ta niezwykła francuska marka skupia się na tym, by dostarczać swoim niezwykle wymagającym klientkom produkty charakteryzujące się oryginalnością i elegancją. Charakter oferowanych strojów jest niepowtarzalny. Tworzone są w sposób niebanalny oraz niezwykle nowatorski. Co ważne, każda z dostępnych propozycji posiada spójny, pełen szyku charakter, który stanowi delikatne nawiązanie do tradycji francuskiej mody.

Propozycje tworzone przez Lauren Vidal to doskonałe połączenie delikatnie kobiecych motywów z bardziej odważnymi, pełnymi ekspresji elementami. Forma i kolorystyka strojów niejednokrotnie inspirowana jest motywami rzeźbiarskimi. Poszczególne fragmenty kreacji tworzą bardzo lekkie i czyste wrażenie. Mimo, że stroje posiadają na tyle niebanalnych charakter, że bez najmniejszych obaw prezentowane bywają na najbardziej prestiżowych modowych wybiegach, to okazują się również wprost idealne do codziennego użytkowania. W końcu Lauren Vidal to propozycja stworzona dla współczesnych kobiet, które cenią sobie aktywne, pełne wyzwań życie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium